\
 

Jarmarki

Autor: zakupoholiczka Data: 28 Lip 2017 Kategoria: Zakupy |

hand-madeJarmarki i inne tego typu imprezki to domena lata i miejscowości nadmorskich. Kiedy jadę na wybrzeże – a co roku staramy się chociaż na kilka dni wyskoczyć nad nasze morze – zawsze buszuję na tych stoiskach i szukam rzeczy unikatowych, pięknych i niepowtarzalnych. Co roku znajduję fajowe rzeczy, których zazdroszczą mi przyjaciółki.

W tym roku postanowiliśmy odwiedzić Jarmark Dominikański. Fantastyczne wydarzenie na skalę światową. Są antyki, są nowoczesne rzeczy, jest wiele hand-made, które są po prostu boskie. Na szczęście tam trzeba mieć gotówkę i nie można płacić kartą:)

Na rozpoczęcie Jarmarku są też koncerty i inne powiązane wydarzenia kulturalne. Organizacyjnie to świetnie wszystko zrobione – nawet zadbano o to, żeby ludzie nie grzęźli w błocie i zastosowano drogę tymczasową – takie płyty, które z jednej strony pozwalają na to, że przejść suchą nogą po polach, a z drugiej – chronią naturalny, zabytkowy kamień brukowy (zobaczcie: https://www.vittex.pl/sceny-i-estrady/). Wystawcy też bardzo zadowoleni z całej tej imprezy 🙂

A rzeczy, które tam można spotkać – bezcenne!

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2018 Magia zakupów