\
 

Zakupy (przed)świąteczne

Autor: zakupoholiczka Data: 19 Lis 2015 Kategoria: Zakupy |

paczkiWiem, wiem – do świąt jeszcze trochę czasu – ale jak się kupuje w internecie – to trzeba założyć czas na przesyłkę – co przed świętami strasznie się wydłuża. Do tego – żeby nie musieć brać przed samymi świętami drogiego kuriera – wolę zakupić teraz prezenty i na spokojnie czekać, aż tani in post albo poczta mi go przyniosą do domu! Taki mam klimat i co roku staram się wcześniej pomyśleć o prezentach – co by się nie stresować, że nie zdążę…

Dziś byłam u księgowej – swoją drogą polecam http://www.finansowoksiegowe.pl– bo naprawdę dobra profesjonalistka. Zastałam ją też na odpakowywaniu paczki z prezentem na Mikołajki – także jak widać nie jestem sama w takim myśleniu:P A Wy jak podchodzicie do tematu?

Jest jeszcze jeden aspekt – ostatnio dość dużo kupuje w Chinach – gdzie muszę liczyć miesiąc na przesyłkę – więc akurat w tym temacie jest to ostatni moment na zakup czegokolwiek – i mam nadzieję  – że tutaj nie jest za późno… A kupiłam tam fajny zegarek – który kosztuje normalnie 2x więcej – niż tam. I nie chodzi o to – że jest to podróbka – bo znajomy wcześniej kupić u tego samego gościa – i dał do sprawdzenia. To nie są podróbki – to są oryginały, tylko nie mają w swojej cenie tych wszystkich opłat prestiżowych sklepów, marży, kosztów wysyłki….

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2018 Magia zakupów